Thalasoterapia

Masáže znižujú stres a dodajú neuveriteľnú úroveň relaxácie. Top procedúra v starostlivosti o srsť a telo vášho miláčika. Systém morskej terapie je séria produktov používaných v profesionálnych salónoch kvalifikovanými odborníkmi. Ponúka jedinečnú možnosť získania lepšej kontroly nad zdravím a pohodou vášho miláčika.

Toto špeciálne bahno vyvinuli vedci, miešaním bahenných ingrediencií z rôznych častí sveta spolu s morským bahnom a extraktmi z chalúh, ktoré zlepšujú srsť a pokožku miláčikov. Špeciálne bahno zvyšuje pocit pohody a relaxácie. Posilňuje kožné bunky a chráni ich pred vysychaním kože. Uľavuje od bolesti a svalovej nepohyblivosti spôsobenej stresom.

Liečebné minerálne bahno je zložené z hlbokomorského bahna, extraktov z morských rias, jojobového oleja a ďalších rastlinných extraktov. Preto je bohaté na prírodné účinné látky a minerály. Touto luxusnou masážou zlepšujeme pružnosť kože, obnovujeme jej vlhkosť.Morské bahno je rozomleté na veľmi jemné čiastočky, preto veľmi dobre preniká cez kožu hlboko do organizmu, kde pohlcuje a odvádza z tela psa odpadové a toxické látky. Zároveň intenzívne vyživuje pokožku, pretože obsahuje veľké množstvo minerálnych látok.

Bahno pôsobí protizápalovo a zároveň antibakteriálne, preto sa výborne hodí pre dermatologických pacientov, ktorí trpia kožnými problémami spôsobenými plesňami alebo kvasinkami.Ošetrenie morským bahnom je prospešné aj pre kvalitu srsti. Veľmi výrazne hydratuje pokožku aj samotný chlp, eliminuje tvorbu šupín, ktoré sa tvoria najmä u krátkosrstých plemien psov. Po ošetrení je koža i srsť psa odolná proti prachu a nečistotám z vonkajšieho prostredia, koža je krásne hladká a odolná proti napadnutiu napr. kvasinkami.Príjemná masáž odplavuje stres a uvoľňuje napäté svaly. Vôňa prírodného bahna upokojuje myseľ.