Aroma masáže

Aroma masáž s morskou vodou patrí právom medzi TOP služby pre vašich miláčikov! Systém aromaterapia je estetický systém pre miláčikov vykonávaný vyškolenými profesionálmi v salónoch, alebo na veterinárnych klinikách.

Ide o kombináciu aromaterapie a masáže na vysokej úrovni. Aromatická masáž kombinujúca rôzne druhy aromatických olejov, hlbokomorskej vody a ďalších prísad, ktoré posilňujú srsť a kožu vášho miláčika a nielenže ju liečia, upokojujú, ale tiež veľmi skvalitňujú srsť.

Aromamasáž s morskou vodou

 

 Preventívne chráni zvieratko pred chorobami a udržuje jeho dobrý zdravotný stav. Masáž hlboko regeneruje svaly, uvoľňuje napätie a povznáša miláčika do dobrej nálady po psychickej aj fyzickej stránke.Spoľahlivo zbavuje stresu, ktorý sa u psíkov prejavuje rôznymi spôsobmi: strachom z odlúčenia, strachom z tréningu alebo psích výstav, nedostatkom pokoja, strachom z ľudí alebo rôznych miest či vecí, strachom z hlasných zvukov atď.

Pomáha psíkom, ktorí sú psychicky na dne a dobrou stimuláciou môžeme postupne navrátiť zvieraťu sebavedomie.Túto terapiu využívajú aj výstavné jedince, vo výstavnej sezóne ako relax pre uvoľnenie kože a srsti od častej starostlivosti.

Výber zo 6 druhov aróma olejov s jedinečným zložením:

  • upokojujúce
  • osviežujúce
  • relaxačné
  • pre unavené telo
  • redukujúce kožné problémy
  • na podporu a uľahčenie dýchania

Aromamasážou z hlbokomorskej vody

 

dosiahneme ďalšie efekty, ktoré obsahuje toto unikátne zloženie.Masážny prášok poskytuje celej srsti prirodzenú formu, odolnosť, lesk a uvoľňuje strapaté a zapletené chlpy. Výsledkom je hladká srsť, ktorá vyzerá krásne.Hlbinná morská voda PetEsthé je posilňujúci prostriedok určený na srsť a kožu, ktorý obsahuje koncentrovanú zmes hlbinnej morskej vody, hyaluronanu sodného a morského kolagenu.

Doplňuje minerály a vitamíny do kože.Olej pre vysoký lesk PetEsthé obsahuje prísady znižujúce trenie a vytvára vláčny film okolo každého chlpu, čím predchádza statickej elektrine. Celá srsť je tak lesklá a hebká na dotyk.Následné vykúpanie v SPA šampónoch a kondicionéroch pre profesionálne použitie určené pre maznáčikov, ktorí majú za sebou špičkovú estetickú procedúru v rámci špeciálnej programovej rady systému aromaterapia alebo thalassoterapia. Obsahuje kombináciu bahenných prísad z celého sveta, ktoré majú vynikajúce vlastnosti pri čistení kože a obsahujú špeciálne bieliace prísady (tie neobsahujú žiadne umelé bieliace prostriedky).

Tieto výrobky boli vytvorené s cieľom zvýšiť estetickú účinnosť a predĺžiť efekt produktov.Aromamasáž s použitím prírodných ingrediencií dodáva zvieraťu prirodzenú rovnováhu tela i duše. Mali by ste vedieť, že ak žijú zvieratá v prírode, liečia sa a upokojujú sa aj tam s pomocou rôznych druhov rastlín, bylinných a ovocných aróm a trávia tieto látky ako prostriedok pre udržanie zdravia. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité umožniť miláčikom, aby sa cítili byť súčasťou sveta prírody.